SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar -13
Munka-Ljungby IF
Seniorer
A-lag
B-lag
Pojkar
J - Lag
Pojkar -10
Pojkar -11
Pojkar -12
Pojkar -13
Pojkar -14
Pojkar -15
Pojkar -16
Pojkar -17
Flickor
Flickor -09,10,11
Flickor -12,13,14
Flickor -15,16
Flickor -17,18
Knattefotboll 2024
Knattar -18
Knattar -19
Evenemang
Fotbollsskola
Loppis
Veteranmarknad
Byagille
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Munka-Ljungby IF
Seniorer
A-lag
B-lag
Pojkar
J - Lag
Pojkar -10
Pojkar -11
Pojkar -12
Pojkar -13
Pojkar -14
Pojkar -15
Pojkar -16
Pojkar -17
Flickor
Flickor -09,10,11
Flickor -12,13,14
Flickor -15,16
Flickor -17,18
Knattefotboll 2024
Knattar -18
Knattar -19
Evenemang
Fotbollsskola
Loppis
Veteranmarknad
Byagille
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P11 Nordvästra C1, vår
2024: P11 Nordvästra C2, vår
2023: P10 Nordvästra C1, höst
2023: P10 Nordvästra C1, vår
2023: P10 Nordvästra C2, höst
2022: P9 Nordvästra Blå, höst
2022: P9 Nordvästra Blå, vår
2021: P8 Nordvästra grp.5 vår
2021: P8 Nordvästra grp.6 höst
2021: P8 Nordvästra grp.6 vår
MARS 2024
24
10:00
sön
10:00
Träningsmatch Örebäcksvallen
Båstad -
Munka-Ljungby IF Pojkar -13
-
APRIL 2024
13
12:00
lör
12:00
Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
Höganäs BK röd -
Munka Ljungby IF blå
-
14
10:00
sön
10:00
Örkelljunga IP konstgräs 7-manna 1
Ekets GoIF -
Munka Ljungby IF röd
-
21
10:00
sön
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF blå
- Stattena IF grön
-
21
15:00
sön
15:00
Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF röd
- Västra Karups IF
-
27
11:00
lör
11:00
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart -
Munka Ljungby IF blå
-
28
13:00
sön
13:00
Vedby IP, 7-mannaplan
Vedby/Rönne IF Röd -
Munka Ljungby IF röd
-
MAJ 2024
05
13:00
sön
13:00
Laröds IP F-plan, 7-manna
Hittarps IK Vit -
Munka Ljungby IF blå
-
05
14:00
sön
14:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF röd
- Ängelholms FF gul
-
19
10:00
sön
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå
- Gantofta IF
-
19
11:00
sön
11:00
Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
Billesholms GIF -
Munka Ljungby IF röd
-
26
14:00
sön
14:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF röd
- Kvidinge IF
-
26
14:00
sön
14:00
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF blå -
Munka Ljungby IF blå
-
JUNI 2024
02
10:00
sön
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå
- Helsingborgs AIS blå
-
02
11:00
sön
11:00
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK blå -
Munka Ljungby IF röd
-
07
18:30
fre
18:30
Örebäcksstadion 7-manna 1
Båstads GIF vit -
Munka Ljungby IF röd
-
09
12:00
sön
12:00
Hedens IP, Helsingborg plan 2B
Råå IF blå -
Munka Ljungby IF blå
-
16
10:00
sön
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå
- Eskilsminne IF gul
-
16
15:00
sön
15:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF röd
- Jonstorps IF FK vit
-