SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar -12
Munka-Ljungby IF
Seniorer
A-lag
B-lag
Pojkar
J - Lag
Pojkar -10
Pojkar -11
Pojkar -12
Pojkar -13
Pojkar -14
Pojkar -15
Pojkar -16
Pojkar -17
Flickor
Flickor -09,10,11
Flickor -12,13,14
Flickor -15,16
Flickor -17,18
Knattefotboll 2024
Knattar -18
Knattar -19
Evenemang
Fotbollsskola
Loppis
Veteranmarknad
Byagille
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Munka-Ljungby IF
Seniorer
A-lag
B-lag
Pojkar
J - Lag
Pojkar -10
Pojkar -11
Pojkar -12
Pojkar -13
Pojkar -14
Pojkar -15
Pojkar -16
Pojkar -17
Flickor
Flickor -09,10,11
Flickor -12,13,14
Flickor -15,16
Flickor -17,18
Knattefotboll 2024
Knattar -18
Knattar -19
Evenemang
Fotbollsskola
Loppis
Veteranmarknad
Byagille
Startsida
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Startsida
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P12 Nordvästra B1, vår
2024: P12 Nordvästra C1, vår
2023: P11 Nordvästra C1, höst
2023: P11 Nordvästra C1, vår
2023: P11 Nordvästra C2, höst
2023: P11 Nordvästra C2, vår
2022: P10 Nordvästra C1, höst
2022: P10 Nordvästra C1, vår
2021: P9 Nordvästra C2, vår
2021: P9 Nordvästra C2, vår
MARS 2024
10
14:00
sön
14:00
Ängelholms IP
Ängelholms FF -
Munka-Ljungby IF
-
24
14:00
sön
14:00
Ängelholms IP
Hyllinge IF -
Munka-Ljungby IF
-
APRIL 2024
14
11:30
sön
11:30
Vejby IP 7-manna
Vejby IF blå -
Munka Ljungby IF röd
-
20
10:00
lör
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF röd
- Åstorps FF blå
-
21
12:00
sön
12:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå
- Eskilsminne IF randig
-
26
18:30
fre
18:30
Ryavallen C-plan 7-manna 1
Ekets GoIF -
Munka Ljungby IF blå
-
27
10:00
lör
10:00
Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
Billesholms GIF -
Munka Ljungby IF röd
-
MAJ 2024
05
10:00
sön
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå
- Högaborgs BK grön
-
05
11:00
sön
11:00
Västra Karups IP C-plan 7-manna
Västra Karups IF -
Munka Ljungby IF röd
-
18
10:00
lör
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF röd
- Förslövs IF
-
18
15:00
lör
15:00
Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit -
Munka Ljungby IF blå
-
25
10:30
lör
10:30
Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
Strövelstorps GoIF -
Munka Ljungby IF röd
-
26
10:00
sön
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå
- Hittarps IK svart
-
JUNI 2024
01
lör
00:00
Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF röd
- Jonstorps IF FK
-
01
11:30
lör
11:30
Vejby IP 7-manna
Vejby IF orange -
Munka Ljungby IF blå
-
09
10:00
sön
10:00
Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF blå
- Båstads GIF
-
16
11:15
sön
11:15
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF -
Munka Ljungby IF blå
-
16
15:00
sön
15:00
Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF röd
- Ängelholms FF gul
-