SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kommande matcher
OKTOBER 2021
 
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar -08, Vejby IP B-Plan
Vejby IF orange - Munka Ljungby IF  -      
 
18
18:30
mån
18:30    
B-lag, Bjärevallen konstgräs
B-lag » 
Förslövs IF - Munka Ljungby IF
  -      
23
11:00
lör
11:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Vejby IF
  -      
23
15:00
lör
15:00    
A-lag, Lärkevallen A-plan
A-lag » 
IFK Rössjöholm - Munka Ljungby IF
  -      
 
30
14:00
lör
14:00    
A-lag, Hyllinge IP A-plan
A-lag » 
Hyllinge GIF - Munka Ljungby IF
  -      
31
18:00
sön
18:00    
Damlag, Hjärnarpsvallen, konstgräs
Damlag » 
Hjärnarps GIF - Munka Ljungby IF (9m9)
  -      
NOVEMBER 2021
 
06
11:00
lör
11:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Höganäs BK
  -      
06
15:00
lör
15:00    
A-lag, Örkelljunga IP konstgräs
A-lag » 
Ekets GoIF - Munka Ljungby IF
  -      
 
13
11:00
lör
11:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Ljungbyheds IF (9m)
  -      
13
13:00
lör
13:00    
A-lag, Hedvalla, Bjuv konstgräs
A-lag » 
Billesholms GIF - Munka Ljungby IF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2021
 
16
14:00
lör
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Allerums GIF
4  -  1  
16
14:00
lör
14:00    
Damlag, Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
Damlag » 
Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF (9m9)
10  -  0  
16
10:00
lör
10:00    
Flickor -09,10,11, STRÖVELSTORPS GIF SPORTVÄGEN 262 70 STRÖVELSTORP
Strövelstorp GIF - Munka-Ljungby IF  -      
15
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP B-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Perstorp Bälinge IK
1  -  2  
 
10
13:00
sön
13:00    
A-lag, Hedvalla, Bjuv konstgräs
A-lag » 
Bjuvstorps FF - Munka Ljungby IF
5  -  2  
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar -05/06/07, Västergårds IP 3
Eskilsminne IF - Munka Ljungby IF (9m9)10  -  2  
10
10:45
sön
10:45    
Pojkar -09/10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena IF blå - Munka Ljungby IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Allerums GIF3  -  1  
08
19:00
fre
19:00    
Flickor -06,07,08, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF - Munka Ljungby IF1  -  0  
08
19:00
fre
19:00    
Junior, Maria Park A-plan
Junior » 
Ödåkra IF (9m9) - Munka Ljungby IF
2  -  6  

  Fler spelade matcher >>
 

klart.se

http://www.cumap2.se/calenderonweb/visakalender.php?Knr=297