Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
MAJ 2019
 
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Hittarps IK vit  -      
26
12:00
sön
12:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF blå - Båstads GIF  -      
26
13:00
sön
13:00    
Junior, Munka IP A-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Vinslövs IF
  -      
26
15:00
sön
15:00    
Damlag, Munka IP A-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF - Allerums GIF
  -      
26
16:00
sön
16:00    
Oldboys, Bållevi A-plan
Oldboys » 
Helsingborg Östra IF - Munka Ljungby IF
  -      
 
27
18:30
mån
18:30    
B-lag, Bjärevallen A-plan
B-lag » 
Förslövs IF - Munka Ljungby IF
  -      
28
19:00
tis
19:00    
Pojkar -05, Snälleröds IP A-plan 9-manna
Färingtofta IK/Norra Rörums GIF - Munka Ljungby IF  -      
29
19:00
ons
19:00    
B-lag, Lärkevallen A-plan
B-lag » 
IFK Rössjöholm - Munka Ljungby IF
  -      
30
13:00
tor
13:00    
Damlag, Ryavallen A-plan
Damlag » 
Ekets GoIF - Munka Ljungby IF
  -      
31
18:30
fre
18:30    
Pojkar -05, Idrottsparken, Billesholm B-plan 9-manna
Billesholms GIF/Bjuvstorps FF - Munka Ljungby IF  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2019
 
25
15:00
lör
15:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Vedby/Rönne IF
1  -  0  
25
11:00
lör
11:00    
Flickor -07, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Åstorps FF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar -10, Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A
Helsingborgs IF svart - Munka Ljungby IF röd  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor -05, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF (9m) - Skäldervikens IF (9m)4  -  1  
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar -10, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF blå - Allerums GIF blå  -      
24
18:30
fre
18:30    
Pojkar -04, Munka IP B-plan
Munka Ljungby IF - Strövelstorps GIF9  -  1  
24
18:30
fre
18:30    
Pojkar -07, Brahevallen A-plan
Kågeröds BoIF - Munka Ljungby IF3  -  1  
22
19:15
ons
19:15    
Oldboys, Munka IP B-plan
Oldboys » 
Munka Ljungby IF - Skäldervikens IF
3  -  8  
22
19:00
ons
19:00    
A-lag, Örebäcksvallen konstgräs
A-lag » 
Båstads GoIF - Munka Ljungby IF
2  -  2  
22
18:30
ons
18:30    
Flickor -05, Olympiafältet Plan 9
Stattena IF vit (9m) - Munka Ljungby IF (9m)0  -  1  

  Fler spelade matcher >>