SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kommande matcher
SEPTEMBER 2021
 
17
19:00
fre
19:00    
Junior, Skäldervikens IP A-plan
Junior » 
Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF
  -      
18
09:30
lör
09:30    
Pojkar -12, Munka IP
Munka-Ljungby IF Röd - Perstorp Bälinge  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Skäldervikens IF  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Ängelholms FF röd  -      
18
13:00
lör
13:00    
Flickor -06,07,08, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Vikens IK vit  -      
18
14:00
lör
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Ekets GoIF
  -      
19
09:30
sön
09:30    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Förslövs IF  -      
19
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Vejby IF  -      
19
11:30
sön
11:30    
Flickor -12,13,14, Västergårds IP 12
Eskilsminne IF blågul - Munka Ljungby IF röd  -      
19
11:30
sön
11:30    
Pojkar -09/10, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF  -      
19
13:00
sön
13:00    
Damlag, Höganäs Sportcenter A-plan
Damlag » 
Höganäs BK - Munka Ljungby IF (9m9)
  -      
19
13:00
sön
13:00    
Flickor -12,13,14, Laröds IP E-plan
Hittarps IK - Munka Ljungby IF vit  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
SEPTEMBER 2021
 
15
18:30
ons
18:30    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF (9m9) - Ängelholms FF2  -  3  
13
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Strövelstorps GoIF
6  -  4  
13
18:30
mån
18:30    
Pojkar -09/10, Landskrona IP D-plan 7-manna
BK Landora röd - Munka Ljungby IF  -      
 
12
13:00
sön
13:00    
A-lag, Norrvalla IP plan 1
A-lag » 
Kullavägens BK - Munka Ljungby IF
4  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
Pojkar -12, Bortamatch
Åstorps FF - Munka-Ljungby IF Röd  -      
12
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Stattena IF - Munka Ljungby IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar -13, Örebäcksstadion 5-manna 2
Båstads GIF svart - Munka Ljungby IF röd  -      
12
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
12
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Eskilsminne IF vit  -      
11
11:00
lör
11:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Båstads GIF
4  -  3  

  Fler spelade matcher >>
 

klart.se

http://www.cumap2.se/calenderonweb/visakalender.php?Knr=297