SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Kommande matcher
MAJ 2024
 
24
18:30
fre
18:30    
Flickor -09,10,11, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Skäldervikens IF  -      
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar -14, Ryavallen C-plan 7-manna 1
Ekets GoIF - Munka Ljungby IF   -      
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar -15, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF - Båstads GIF  -      
25
10:30
lör
10:30    
Pojkar -12, Strövelstorps IP A-plan 7-manna 1
Strövelstorps GoIF - Munka Ljungby IF röd  -      
25
11:30
lör
11:30    
Flickor -15,16, Landskrona IP F-plan konstgräs 5-manna 1
Landskrona BoIS - Munka Ljungby IF   -      
25
12:30
lör
12:30    
Pojkar -10, Söndrums IP C
BK Astrio 2 - Munka Ljungby IF  -      
25
13:00
lör
13:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Össjö IS
  -      
26
sön
00:00    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Kvidinge IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Åstorps FF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Pojkar -12, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå - Hittarps IK svart  -      
26
11:00
sön
11:00    
Flickor -15,16, Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Munka Ljungby IF   -      
26
12:00
sön
12:00    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Båstads GIF  -      
26
13:00
sön
13:00    
J - Lag, Munka IP A-plan
J - Lag » 
Munka Ljungby IF - Förslövs IF
  -      
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar -13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF blå  -      
26
15:00
sön
15:00    
B-lag, Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 2
B-lag » 
Helsingborgs FF (9m9) - Munka Ljungby IF
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2024
 
19
15:00
sön
15:00    
Pojkar -16, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Ekets GoIF röd  -      
19
13:00
sön
13:00    
Flickor -15,16, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF - Glumslövs FF grön  -      
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar -13, Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
Billesholms GIF - Munka Ljungby IF röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Flickor -12,13,14, Filborna IP 1, 11-manna
FK Bosna - Munka Ljungby IF  -      
19
10:00
sön
10:00    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF blå - Gantofta IF   -      
19
sön
00:00    
Pojkar -16, Munka IP
Munka Ljungby IF blå - Ospecificerat lag (8)  -      
18
15:00
lör
15:00    
Pojkar -12, Landskrona IP F-plan konstgräs 7-manna 1
Landskrona BoIS vit - Munka Ljungby IF blå  -      
18
13:00
lör
13:00    
A-lag, Spannarps IP A-plan
A-lag » 
IF Salamis - Munka Ljungby IF
0  -  0  
18
13:00
lör
13:00    
Flickor -15,16, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF - Vejby IF blå  -      
18
13:00
lör
13:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP B-plan 9-manna
Hittarps IK svart - Munka Ljungby IF5  -  1  

  Fler spelade matcher >>