SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Spelade matcher
OKTOBER 2021
 
16
14:00
lör
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Allerums GIF
4  -  1  
16
14:00
lör
14:00    
Damlag, Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
Damlag » 
Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF (9m9)
10  -  0  
16
10:00
lör
10:00    
Flickor -09,10,11, STRÖVELSTORPS GIF SPORTVÄGEN 262 70 STRÖVELSTORP
Strövelstorp GIF - Munka-Ljungby IF  -      
15
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP B-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Perstorp Bälinge IK
1  -  2  
 
10
13:00
sön
13:00    
A-lag, Hedvalla, Bjuv konstgräs
A-lag » 
Bjuvstorps FF - Munka Ljungby IF
5  -  2  
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar -05/06/07, Västergårds IP 3
Eskilsminne IF - Munka Ljungby IF (9m9)10  -  2  
10
10:45
sön
10:45    
Pojkar -09/10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena IF blå - Munka Ljungby IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Allerums GIF3  -  1  
08
19:00
fre
19:00    
Flickor -06,07,08, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF - Munka Ljungby IF1  -  0  
08
19:00
fre
19:00    
Junior, Maria Park A-plan
Junior » 
Ödåkra IF (9m9) - Munka Ljungby IF
2  -  6  
08
17:00
fre
17:00    
Pojkar -09/10, Bortamatch
Munka-Ljungby IF -   -      
05
18:30
tis
18:30    
B-lag, Åbyvallen, Klippan konstgräs
B-lag » 
FC Kopparmöllan - Munka Ljungby IF
1  -  2  
 
03
15:00
sön
15:00    
Damlag, Vikvalla A-plan
Damlag » 
Vikens IK - Munka Ljungby IF (9m9)
0  -  4  
03
13:00
sön
13:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Ödåkra IF
1  -  5  
03
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Asmundtorps IF  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Vikens IK1  -  6  
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar -12, Bortamatch
Hjärnarp IF - Munka-Ljungby IF Röd  -      
03
10:30
sön
10:30    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Skånes Fagerhults IF  -      
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Skäldervikens IF  -      
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Mörarps IF  -      
02
09:30
lör
09:30    
Pojkar -12, Munka IP
Munka-Ljungby IF Blå - Perstorp Bälinge  -      
SEPTEMBER 2021
 
29
18:00
ons
18:00    
Pojkar -08, Strövelstorps IP B-plan 9-manna
Strövelstorps GoIF - Munka Ljungby IF3  -  6  
28
17:20
tis
17:20    
Flickor -06,07,08, Bortamatch
IF Lödde - Munka-Ljungby IF  -      
27
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP B-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Allerums GIF
3  -  0  
 
26
16:00
sön
16:00    
Pojkar -12, Bortamatch
FC Kopparmöllan - Munka-Ljungby IF Röd  -      
26
14:00
sön
14:00    
A-lag, Bjärevallen A-plan
A-lag » 
Förslövs IF - Munka Ljungby IF
1  -  2  
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar -05/06/07, Uggleplan, Perstorp B-plan
Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF (9m9)8  -  0  
26
11:00
sön
11:00    
Pojkar -11, Bortamatch
Vedby/Rönne IF - Munka Ljungby IF  -      
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Ramlösa Södra IF svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Flickor -09,10,11, Odenvallen A-plan 7-manna 1
Röstånga IS - Munka Ljungby IF  -      
26
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Eskilsminne IF vit  -      
26
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF vit - Eskilsminne IF vit  -      
26
09:30
sön
09:30    
Pojkar -13, Höganäs Sportcenter C-5
Höganäs BK 2 - Munka Ljungby IF röd  -      
25
13:30
lör
13:30    
Pojkar -09/10, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Munka Ljungby IF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Jonstorps IF FK
2  -  5  
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar -12, Bortamatch
Åstorp FF - Munka-Ljungby IF blå  -      
24
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP B-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Förslövs IF (9m9)
4  -  3  
24
18:00
fre
18:00    
Pojkar -11, Bortamatch
Åstorp - Munka-Ljungby IF  -      
22
18:30
ons
18:30    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF (9m9) - Ljungbyheds IF7  -  13
21
18:30
tis
18:30    
Pojkar -08, Bortamatch
Perstorp - Bälinge - Munka-Ljungby IF  -      
20
18:30
mån
18:30    
B-lag, Åbyvallen, Klippan konstgräs
B-lag » 
Vedby/Rönne IF - Munka Ljungby IF
4  -  1  
 
19
13:00
sön
13:00    
Damlag, Höganäs Sportcenter A-plan
Damlag » 
Höganäs BK - Munka Ljungby IF (9m9)
8  -  2  
19
13:00
sön
13:00    
Flickor -12,13,14, Laröds IP E-plan
Hittarps IK - Munka Ljungby IF vit  -      
19
11:30
sön
11:30    
Flickor -12,13,14, Västergårds IP 12
Eskilsminne IF blågul - Munka Ljungby IF röd  -      
19
11:30
sön
11:30    
Pojkar -09/10, Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 1
Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF  -      
19
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Vejby IF  -      
19
09:30
sön
09:30    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Förslövs IF  -      
18
14:00
lör
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Ekets GoIF
1  -  5  
18
13:00
lör
13:00    
Flickor -06,07,08, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK0  -  4  
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Vikens IK vit  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Ängelholms FF röd  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Skäldervikens IF5  -  1  
18
09:30
lör
09:30    
Pojkar -12, Munka IP
Munka-Ljungby IF Röd - Perstorp Bälinge  -      
17
19:00
fre
19:00    
Junior, Skäldervikens IP A-plan
Junior » 
Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF
1  -  1  
15
18:30
ons
18:30    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF (9m9) - Ängelholms FF2  -  3  
13
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Strövelstorps GoIF
6  -  4  
13
18:30
mån
18:30    
Pojkar -09/10, Landskrona IP D-plan 7-manna
BK Landora röd - Munka Ljungby IF  -      
 
12
13:00
sön
13:00    
A-lag, Norrvalla IP plan 1
A-lag » 
Kullavägens BK - Munka Ljungby IF
4  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
Pojkar -12, Bortamatch
Åstorps FF - Munka-Ljungby IF Röd  -      
12
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Stattena IF - Munka Ljungby IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar -13, Örebäcksstadion 5-manna 2
Båstads GIF svart - Munka Ljungby IF röd  -      
12
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Eskilsminne IF vit  -      
12
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
11
11:00
lör
11:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Båstads GIF
4  -  3  
11
11:00
lör
11:00    
Pojkar -11, Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Munka Ljungby IF  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar -12, Bortamatch
Båstad - Munka-Ljungby IF blå  -      
10
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP B-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Hittarps IK 2
0  -  5  
10
18:00
fre
18:00    
Flickor -06,07,08, Ryavallen B-plan
Ekets GoIF - Munka Ljungby IF0  -  5  
08
18:30
ons
18:30    
Munka-Ljungby IF - Båstad  -      
06
19:00
mån
19:00    
B-lag, Skäldervikens IP A-plan
B-lag » 
Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF
3  -  2  
 
05
18:00
sön
18:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Hjärnarps GIF
3  -  1  
05
11:00
sön
11:00    
Flickor -12,13,14, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF röd - Munka Ljungby IF vit  -      
05
10:30
sön
10:30    
Pojkar -05/06/07, Åbyvallen, Klippan B-plan
Klippans Förenade FF - Munka Ljungby IF (9m9)3  -  1  
05
10:30
sön
10:30    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Grevie GIK/Förslövs IF/Västra Karups IK  -      
04
14:00
lör
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Hyllinge GIF
1  -  3  
04
11:00
lör
11:00    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Ekets GoIF  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Klippans Förenade FF grön4  -  9  
04
09:30
lör
09:30    
Pojkar -12, Bortamatch
Förslöv - Munka-Ljungby IF Blå  -      
04
09:30
lör
09:30    
Pojkar -13, Vejby IP 5-manna
Vejby IF orange - Munka IF  -      
02
18:00
tor
18:00    
Pojkar -09/10, Örebäcksvallen konstgräs 7-manna 1
Båstads GIF - Munka Ljungby IF  -      
AUGUSTI 2021
 
30
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Vikens IK
4  -  2  
 
29
14:00
sön
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - IFK Rössjöholm
1  -  1  
29
10:30
sön
10:30    
Pojkar -11, Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
Hyllinge GIF - Munka Ljungby IF  -      
29
10:00
sön
10:00    
Pojkar -09/10, Ryavallen C-plan
Ekets GoIF vit - Munka Ljungby IF  -      
29
10:00
sön
10:00    
Pojkar -12, Bortamatch
Båstad IF - Munka-Ljungby IF röd  -      
29
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF vit - Eskilsminne IF blå  -      
29
09:30
sön
09:30    
Pojkar -12, Munka IP
Munka-Ljungby IF blå - Vedby/Rönne Röd  -      
28
12:30
lör
12:30    
Pojkar -08, Åbyvallen, Klippan B-plan 9-manna
Klippans Förenade FF grön - Munka Ljungby IF2  -  5  
28
12:00
lör
12:00    
Damlag, Vejby IP B-Plan
Damlag » 
Vejby IF - Munka Ljungby IF (9m9)
9  -  0  
28
11:30
lör
11:30    
Pojkar -13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
Ängelholms FF gul - Munka Ljungby IF röd  -      
28
10:30
lör
10:30    
Flickor -12,13,14, Vejby IP 5-manna
Munka Ljungby IF röd - Vejby IF  -      
27
18:30
fre
18:30    
Junior, Munka IP B-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Vejby IF
1  -  6  
27
18:30
fre
18:30    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF (9m9) - Förslövs IF/Västra Karups IF0  -  7  
25
19:00
ons
19:00    
Flickor -09,10,11, Västergårds IP 2
Eskilsminne IF vit - Munka Ljungby IF  -      
25
18:00
ons
18:00    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Stattena IF blå  -      
23
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK/Väsby FK
4  -  1  
23
18:30
mån
18:30    
Munka-Ljungby IF - V Karup   -      
 
22
18:00
sön
18:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Perstorp Bälinge IK
2  -  2  
22
15:30
sön
15:30    
Pojkar -11, Junexvallen IP A-plan
Skånes Fagerhults IF - Munka Ljungby IF  -      
22
13:00
sön
13:00    
Flickor -12,13,14, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Helsingborgs IF blå - Munka Ljungby IF röd  -      
22
13:00
sön
13:00    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Hittarps IK grå  -      
22
12:00
sön
12:00    
Pojkar -05/06/07, Hedvalla, Bjuv A-plan
Bjuvstorps FF/Billesholms GIF - Munka Ljungby IF (9m9)2  -  4  
22
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Ljungbyheds IF  -      
22
10:00
sön
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK1  -  4  
22
09:30
sön
09:30    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Västra Karups IF  -      
22
08:45
sön
08:45    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF vit - Glumslövs FF vit  -      
21
13:00
lör
13:00    
A-lag, Ryvallen A-plan
A-lag » 
Allerums GIF - Munka Ljungby IF
0  -  10
21
09:30
lör
09:30    
Pojkar -12, Munka IP
Munka-Ljungby IF Röd - Förslöv IF  -      
20
18:30
fre
18:30    
Junior, Vikvalla A-plan
Junior » 
Vikens IK - Munka Ljungby IF
6  -  0  
20
18:00
fre
18:00    
Pojkar -12, Ryavallen
Ekets GoIF - Munka-Ljungby IF Blå  -      
16
19:00
mån
19:00    
Pojkar -08, Örebäcksvallen konstgräs 9-manna
Båstads GIF svart - Munka Ljungby IF5  -  4  
 
15
17:00
sön
17:00    
Flickor -06,07,08, Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Munka Ljungby IF1  -  1  
15
17:00
sön
17:00    
Pojkar -09/10, Junexvallen IP A-plan
Skånes Fagerhults IF - Munka Ljungby IF  -      
15
16:00
sön
16:00    
B-lag, Lärkevallen A-plan
B-lag » 
IFK Rössjöholm (9m9) - Munka Ljungby IF
3  -  3  
15
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Mörarps IF  -      
15
11:00
sön
11:00    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF (9m9) - Hässleholms IF5  -  4  
15
10:30
sön
10:30    
Pojkar -12, Bortamatch
Vedby/Rönne Röd - Munka-Ljungby IF Röd  -      
15
09:00
sön
09:00    
Flickor -12,13,14, Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF vit - Munka Ljungby IF vit  -      
14
13:00
lör
13:00    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Strövelstorps GoIF  -      
14
11:00
lör
11:00    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Ramlösa Södra IF vit  -      
14
09:30
lör
09:30    
Pojkar -12, Munka IP
Munka-Ljungby IF blå - Vedby/Rönne  -      
13
19:00
fre
19:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Bjuvstorps FF
2  -  0  
13
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP B-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK
0  -  2  
13
18:00
fre
18:00    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Glumslövs FF grön  -      
11
18:30
ons
18:30    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Brunnby FF0  -  8  
09
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Grevie GIK
0  -  2  
 
08
18:00
sön
18:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Allerums GIF
4  -  1  
08
15:00
sön
15:00    
Pojkar -11, Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF vit - Munka Ljungby IF  -      
08
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF blå - Munka Ljungby IF  -      
08
11:00
sön
11:00    
Junior, Olympiafältet Plan 6
Junior » 
Helsingborgs AIS - Munka Ljungby IF
3  -  1  
07
13:00
lör
13:00    
A-lag, Örebäcksvallen A-plan
A-lag » 
Båstads GIF - Munka Ljungby IF
3  -  2  
07
11:00
lör
11:00    
Pojkar -12, Bortamatch
Ekets Goif - Munka-Ljungby IF Röd  -      
JULI 2021
 
07
19:00
ons
19:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Kullavägens BK
3  -  1  
05
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Vikens IK
0  -  3  
05
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Vikens IK
0  -  3  
 
04
15:00
sön
15:00    
Pojkar -05/06/07, Ljungavallen A-plan
Ljungbyheds IF - Munka Ljungby IF (9m9)6  -  6  
03
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Högaborgs BK vit4  -  7  
02
19:30
fre
19:30    
Damlag, Ryvallen A-plan
Damlag » 
Allerums GIF - Munka Ljungby IF
0  -  3  
02
18:30
fre
18:30    
Junior, Vikvalla A-plan
Junior » 
Vikens IK - Munka Ljungby IF
4  -  0  
JUNI 2021
 
28
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - Förslövs IF
4  -  2  
 
27
13:00
sön
13:00    
Junior, Munka IP A-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Hyllinge GIF
7  -  1  
27
13:00
sön
13:00    
Pojkar -08, Ättekulla IP A-plan
Ramlösa Södra IF - Munka Ljungby IF4  -  0  
27
11:00
sön
11:00    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan
Munka Ljungby IF (9m9) - Klippans Förenade FF0  -  8  
23
19:30
ons
19:30    
Damlag, Ljungavallen A-plan
Damlag » 
Ljungbyheds IF (9m) - Munka Ljungby IF
1  -  0  
21
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - IFK Rössjöholm (9m9)
5  -  0  
 
20
13:00
sön
13:00    
Damlag, Västra Karups IP A-plan
Damlag » 
Västra Karups FK - Munka Ljungby IF
6  -  1  
20
10:00
sön
10:00    
Junior, Olympiafältet Plan 6
Junior » 
Helsingborgs AIS - Munka Ljungby IF
4  -  1  
19
14:00
lör
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Vikens IK
2  -  2  
19
11:00
lör
11:00    
Pojkar -08, Olympiafältet Plan 8
Stattena IF - Munka Ljungby IF7  -  1  
19
09:00
lör
09:00    
Flickor -12,13,14, Bortamatch
Vejby - Munka-Ljungby IF  -      
18
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP A-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Helsingborgs Östra IF/Gantofta IF
1  -  1  
17
19:00
tor
19:00    
Flickor -06,07,08, Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Ekets GoIF0  -  0  
16
19:30
ons
19:30    
Damlag, Örebäcksvallen A-plan
Damlag » 
Båstads GIF - Munka Ljungby IF
5  -  4  
14
19:00
mån
19:00    
B-lag, Grevieparken A-plan
B-lag » 
Grevie GIK - Munka Ljungby IF
3  -  3  
 
13
18:00
sön
18:00    
Damlag, Munka IP B-plan
Damlag » 
Munka Ljungby IF (9m9) - Vikens IK
3  -  4  
13
16:00
sön
16:00    
Pojkar -13, Kopparmöllans IP A-plan 5-manna 1
FC Kopparmöllan - Munka Ljungby IF blå  -      
13
14:00
sön
14:00    
A-lag, Toftavallen A-plan
A-lag » 
Ödåkra IF - Munka Ljungby IF
2  -  0  
13
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Västra Karups IF  -      
13
10:00
sön
10:00    
Pojkar -12, Uggleplan, Perstorp A-plan 5-manna 1
Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF blå  -      
13
10:00
sön
10:00    
Pojkar -13, Bjärevallen 5-manna
Förslövs IF - Munka Ljungby IF röd  -      
13
08:50
sön
08:50    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF - Eskilsminne IF gul  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar -12, Bjärshögs IP Konstgräs
Åstorps FF blå - Munka Ljungby IF röd  -      
12
11:00
lör
11:00    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan
Munka Ljungby IF (9m9) - Hjärnarps GIF (9m9)7  -  3  
12
11:00
lör
11:00    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Ekets GoIF röd  -      
12
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Kågeröds BoIF /Röstånga IS1  -  5  
12
09:30
lör
09:30    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Skånes Fagerhults IF  -      
07
19:00
mån
19:00    
B-lag, Munka IP A-plan
B-lag » 
Munka Ljungby IF - FC Kopparmöllan
3  -  0  
07
18:30
mån
18:30    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - IK Wormo4  -  6  
 
06
15:00
sön
15:00    
Damlag, Kullaparken A-Plan
Damlag » 
Jonstorps IF FK - Munka Ljungby IF
6  -  0  
06
14:00
sön
14:00    
Pojkar -08, Bortamatch
Ljungbyhed - Munka-Ljungby IF  -      
06
12:30
sön
12:30    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Ängelholms FF blå  -      
06
11:00
sön
11:00    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF blå - Klippans Förenade FF  -      
06
11:00
sön
11:00    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Jonstorps IF FK blå  -      
06
08:50
sön
08:50    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF - Helsingborgs IF röd  -      
05
14:00
lör
14:00    
A-lag, Munka IP A-plan
A-lag » 
Munka Ljungby IF - Förslövs IF
2  -  0  
05
12:45
lör
12:45    
Flickor -06,07,08, Råå IP A-plan 9-manna
Råå IF ljusblå - Munka Ljungby IF1  -  3  
05
11:00
lör
11:00    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF - Strövelstorps GoIF  -      
05
10:00
lör
10:00    
Pojkar -12, Ryavallen C-plan 7-manna 2
Ekets GoIF - Munka Ljungby IF blå  -      
05
09:30
lör
09:30    
Pojkar -12, Bjärevallen 5-manna
Förslövs IF - Munka Ljungby IF röd  -      
04
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP A-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Vejby IF
1  -  7  
04
18:30
fre
18:30    
Pojkar -05/06/07, Västra Karups IP A-plan
Förslövs IF/Västra Karups IF - Munka Ljungby IF (9m9)4  -  0  
02
19:00
ons
19:00    
A-lag, Munka IP
A-lag » 
Munka-Ljungby IF - Skälderviken
  -      
01
19:00
tis
19:00    
A-lag, Munka IP
A-lag » 
Munka-Ljungby IF - Skälderviken
  -      
MAJ 2021
 
30
14:00
sön
14:00    
Junior, Skäldervikens IP A-plan
Junior » 
Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF
0  -  2  
30
12:00
sön
12:00    
Flickor -12,13,14, Toftavallen B-plan 7-manna 1
Ödåkra IF - Munka Ljungby IF  -      
30
11:00
sön
11:00    
Pojkar -11, Bortamatch
Vedby/Rönne IF - Munka Ljungby IF  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar -13, Vejby IP, Konstgräs
Vejby IF orange - Munka Ljungby IF röd  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar -13, Uggleplan, Perstorp A-plan 5-manna 1
Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IF blå  -      
29
14:30
lör
14:30    
Munka-Ljungby IF - Ängelholm   -      
29
11:15
lör
11:15    
Flickor -09,10,11, Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Munka Ljungby IF  -      
29
11:00
lör
11:00    
Pojkar -05/06/07, Munka IP B-plan
Munka Ljungby IF (9m9) - Bjuvstorps FF/Billesholms GIF1  -  9  
29
11:00
lör
11:00    
Pojkar -09/10, Filborna IP 2
Spanska Akademin FF - Munka Ljungby IF  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Maglasäte IF19  -  1  
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar -12, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF blå - FC Kopparmöllan  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar -12, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Ekets GoIF  -      
26
18:30
ons
18:30    
Pojkar -05/06/07, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF - Munka Ljungby IF (9m9)4  -  4  
 
23
18:00
sön
18:00    
Damlag, Munka IP
Damlag » 
Munka-Ljungby IF - IF Lödde
1  -  10
23
13:20
sön
13:20    
Pojkar -09/10, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Vikens IK vit  -      
23
13:00
sön
13:00    
Pojkar -12, Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
Hjärnarps GIF - Munka Ljungby IF blå  -      
23
12:30
sön
12:30    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Fortuna FF röd  -      
23
11:00
sön
11:00    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF röd - Västra Karups IF  -      
23
11:00
sön
11:00    
Pojkar -13, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF blå - Åstorps FF vit  -      
23
09:30
sön
09:30    
Flickor -12,13,14, Munka IP C-plan 5-manna 1
Munka Ljungby IF - Eskilsminne IF vit  -      
23
09:00
sön
09:00    
Pojkar -08, Munka IP C-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Borstahusens BK Röd2  -  5  
22
11:00
lör
11:00    
Pojkar -11, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Åstorps FF vit  -      
22
10:00
lör
10:00    
Flickor -06,07,08, Västra Karups IP A-plan
Västra Karups FK/Västra Karups IF - Munka Ljungby IF8  -  0  
21
19:00
fre
19:00    
Junior, Munka IP A-plan
Junior » 
Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK
1  -  1  
 
16
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Västergårds IP 6
Eskilsminne IF vit - Munka Ljungby IF  -      
15
11:00
lör
11:00    
Pojkar -05/06/07, Bortamatch
Vejby IF - Munka-Ljungby IF  -      
 
09
18:00
sön
18:00    
Damlag, Laröds IP
Damlag » 
Hittarps IK FF - Munka-Ljungby IF
8  -  2  
09
11:00
sön
11:00    
Flickor -09,10,11, Munka IP C-plan 7-manna 1
Munka Ljungby IF - Asmundtorps IF  -      
09
10:30
sön
10:30    
Pojkar -09/10, Munka IP
Munka-Ljungby IF - Vejby   -      
08
12:00
lör
12:00    
Flickor -06,07,08, Bortamatch
Jonstorp - Munka-Ljungby IF  -      
08
11:00
lör
11:00    
Junior, Munka IP
Junior » 
Munka-Ljungby IF - Skäldervikens IF
  -      
08
11:00
lör
11:00    
Pojkar -12, Munka IP
Munka-Ljungby IF - Munka-Ljungby   -      
 
01
14:00
lör
14:00    
Flickor -09,10,11, Örebäcksstadion 7-manna 1
Båstads GIF - Munka Ljungby IF  -      
 

klart.se

http://www.cumap2.se/calenderonweb/visakalender.php?Knr=297